Menu
Sepetim

Acer 19V 1.58A (30W) Notebook Adaptör

Acer 19V 1.58A (30W) Notebook Adaptör
Yeni

Garanti:

2 yıl

Volt:

19 

Amper:

1.58 

Uç Özelliği:

1.7mm/5.5mm

Uyumlu Ürün Kodu:

PA-1300-04 ,
AP03003001832F

ACER Aspire One AOD250-0Bb
ACER Aspire One AOD250-0BGb
ACER Aspire One AOD250-0BGk
ACER Aspire One AOD250-0BGr
ACER Aspire One AOD250-0BGw
ACER Aspire One AOD250-0Bk
ACER Aspire One AOD250-0Br
ACER Aspire One AOD250-0Bw
ACER Aspire One AOD250-1014
ACER Aspire One AOD250-1016
ACER Aspire One AOD250-1025
ACER Aspire One AOD250-1070
ACER Aspire One AOD250-1085
ACER Aspire One AOD250-1105
ACER Aspire One AOD250-1114
ACER Aspire One AOD250-1116
ACER Aspire One AOD250-1124
ACER Aspire One AOD250-1146
ACER Aspire One AOD250-1151
ACER Aspire One AOD250-1165
ACER Aspire One AOD250-1185
ACER Aspire One AOD250-1190
ACER Aspire One AOD250-1197
ACER Aspire One AOD250-1227
ACER Aspire One AOD250-1261
ACER Aspire One AOD250-1289
ACER Aspire One AOD250-1325
ACER Aspire One AOD250-1326
ACER Aspire One AOD250-1341
ACER Aspire One AOD250-1357
ACER Aspire One AOD250-1371
ACER Aspire One AOD250-1383
ACER Aspire One AOD250-1417
ACER Aspire One AOD250-1424
ACER Aspire One AOD250-1428
ACER Aspire One AOD250-1440
ACER Aspire One AOD250-1441
ACER Aspire One AOD250-1486
ACER Aspire One AOD250-1515
ACER Aspire One AOD250-1517
ACER Aspire One AOD250-1538
ACER Aspire One AOD250-1544
ACER Aspire One AOD250-1580
ACER Aspire One AOD250-1584
ACER Aspire One AOD250-1604
ACER Aspire One AOD250-1610
ACER Aspire One AOD250-1613
ACER Aspire One AOD250-1622
ACER Aspire One AOD250-1624
ACER Aspire One AOD250-1633
ACER Aspire One AOD250-1689
ACER Aspire One AOD250-1694
ACER Aspire One AOD250-1695
ACER Aspire One AOD250-1706
ACER Aspire One AOD250-1727
ACER Aspire One AOD250-1738
ACER Aspire One AOD250-1742
ACER Aspire One AOD250-1762
ACER Aspire One AOD250-1838
ACER Aspire One AOD250-1842
ACER Aspire One AOD250-1916
ACER Aspire One AOD250-1924
ACER Aspire One AOD250-1955
ACER Aspire One AOD250-1958
ACER Aspire One AOD250-1962
ACER Aspire One AOD250-1986
ACER Aspire One AOD250-1990
ACER Aspire One AOD250-1996
ACER Aspire One AOP531-1791

ACER Aspire One D250
ACER Aspire One D250 - 10.1"

ACER Aspire One P531h - 10.1"

ACER Aspire One Pro 531
ACER Aspire One Pro 531h-06k
ACER Aspire One Pro 531h-0Bk


ACER Aspire One ZG5 (Linux)

Dell İnspiron Mini 9,
Dell İnspiron Mini 10,
Dell İnspiron Mini 12
Dell İnspiron 910
Dell İnspiron 1210

Casper M450


Uyumlu Modeller:

Acer Aspire one 8GB 8.9'' Laptop Serisi

ACER Aspire One A110-AB
ACER Aspire One A110-1295

ACER Aspire One A110X

ACER Aspire One A110L

ACER Aspire One A150-Aw
ACER Aspire One A150-Bb
ACER Aspire One A150-Bb1
ACER Aspire One A150-1006
ACER Aspire One A150-1049
ACER Aspire One A150-1126
ACER Aspire One A150-1249
ACER Aspire One A150-1447
ACER Aspire One A150-1890

ACER Aspire One A150L

ACER Aspire One A150X

ACER Aspire One AO531
ACER Aspire One AO531h-1077
ACER Aspire One AO531h-1440
ACER Aspire One AO531h-1766

ACER Aspire One AO751h-1021
ACER Aspire One AO751h-1080
ACER Aspire One AO751h-1145
ACER Aspire One AO751h-1153
ACER Aspire One AO751h-1192
ACER Aspire One AO751h-1196
ACER Aspire One AO751h-1211
ACER Aspire One AO751h-1259
ACER Aspire One AO751h-1273
ACER Aspire One AO751h-1279
ACER Aspire One AO751h-1346
ACER Aspire One AO751h-1351
ACER Aspire One AO751h-1373
ACER Aspire One AO751h-1378
ACER Aspire One AO751h-1401
ACER Aspire One AO751h-1442
ACER Aspire One AO751h-1522
ACER Aspire One AO751h-1534
ACER Aspire One AO751h-1545
ACER Aspire One AO751h-1611
ACER Aspire One AO751h-1885
ACER Aspire One AO751h-1893
ACER Aspire One AO751h-1948
ACER Aspire One AO751h-52Bb
ACER Aspire One AO751h-52Bk
ACER Aspire One AO751h-52Br
ACER Aspire One AO751h-52Bw
ACER Aspire One AO751h-52Yb
ACER Aspire One AO751h-52Yk
ACER Aspire One AO751h-52Yr
ACER Aspire One AO751h-52Yw

ACER Aspire One AOA110-1283
ACER Aspire One AOA110-1295
ACER Aspire One AOA110-1137
ACER Aspire One AOA110-1588
ACER Aspire One AOA110-1722
ACER Aspire One AOA110-1626
ACER Aspire One AOA110-183
ACER Aspire One AOA110-1982
ACER Aspire One AOA110-1834

ACER Aspire One AOA150-Ab
ACER Aspire One AOA150-1001
ACER Aspire One AOA150-1029
ACER Aspire One AOA150-1049
ACER Aspire One AOA150-1068
ACER Aspire One AOA150-1126
ACER Aspire One AOA150-1178
ACER Aspire One AOA150-1140
ACER Aspire One AOA150-1359
ACER Aspire One AOA150-1405
ACER Aspire One AOA150-1435
ACER Aspire One AOA150-1447
ACER Aspire One AOA150-1505
ACER Aspire One AOA150-1553
ACER Aspire One AOA150-1555
ACER Aspire One AOA150-1570
ACER Aspire One AOA150-1635
ACER Aspire One AOA150-1649
ACER Aspire One AOA150-1672
ACER Aspire One AOA150-1690
ACER Aspire One AOA150-1706
ACER Aspire One AOA150-1777
ACER Aspire One AOA150-1784
ACER Aspire One AOA150-1786
ACER Aspire One AOA150-1840
ACER Aspire One AOA150-1887
ACER Aspire One AOA150-1905
ACER Aspire One AOA110-1995

ACER Aspire One AOD150-1044
ACER Aspire One AOD150-1125
ACER Aspire One AOD150-1165
ACER Aspire One AOD150-1186
ACER Aspire One AOD150-1197
ACER Aspire One AOD150-1240
ACER Aspire One AOD150-1322
ACER Aspire One AOD150-1462
ACER Aspire One AOD150-1577
ACER Aspire One AOD150-1587
ACER Aspire One AOD150-1606
ACER Aspire One AOD150-1647
ACER Aspire One AOD150-1669
ACER Aspire One AOD150-1739
ACER Aspire One AOD150-1860
ACER Aspire One AOD150-1920
ACER Aspire One AOD150-1B
ACER Aspire One AOD150-1Bb
ACER Aspire One AOD150-1Bk
ACER Aspire One AOD150-1Br
ACER Aspire One AOD150-1Bw

Garanti Süresi : 12 AY
 
-Adaptör ürünlerimiz TSE ve C.E belgelidir. Güvenle kullanabilirsiniz.
 
-Ürünlerimizde arıza olması durumunda birebir değişim garantilidir.
 
-Ürünü kargo firmasından teslim alırken mutlaka paket üzerinde bir hasar olup olmadığına dikkat ediniz. Eğer gözle görülür bir hasar var ise kargo firmasından mutlaka " Hasar Tespit Tutanağı " düzenlenmesini rica ediniz.
 
-Ürünümüzden memnun kalmadığınız durumlarda 14 gün koşulsuz iade hakkınız vardır.
 
-İade ve değişim işlemlerinde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanmaktadır. Herhangi bir kargo ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Acer 19V 1.58A (30W) Notebook Adaptör
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Ürün Kodu: 53212
Görüntüleme: 244
94,40 TL
Vergiler Hariç: 80,00 TL