Menu
Sepetim

Güvenli Alışveriş

laptopyedekparca.com 'Kredi kartı bilgilerinizi' asla istemez ve hiç bir işlem için kayıt altında tutmaz.
laptopyedekparca.com kredi kartı ile ödeme seçeneklerinde "3D Paylaşımlı Hosting" sistemini kullanır ve müşterilerimiz kart bilgilerini kendi bankalarının güvenli sayfalarında girerek 3D doğrulama ile ödeme yaparlar. Bankadan tarafımıza sadece onay bilgisi döner ve siparişiniz tamamlanır.

Visa ve MasterCard'ın uluslararası geçerliliği olan 3D 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi, internet alışverişi dünyasının 3 boyutu olan; müşteri, kart sağlayıcısı banka ve işyeri arasındaki bilgi akışını güvenli gerçekleştirmenizi sağlar. İnternetten güvenli alışveriş yapmak için tek yapmanız gereken kredi kartınız ile 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi'ne kayıt yaptırmanız.

3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure) Sistemi Nedir?
3 Boyutlu Güvenlik Sistemi, internetten güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan bir sistemdir. 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi ile internet alışverişi sırasında; müşteri, banka ve işyeri arasındaki bilgi akışı özel şifre ve anahtarlar ile sağlanır. Bu sistemi entegre eden işyerlerinden alışveriş yapan kart hamilleri işlem sırasında bankanın güvenli ortamında 3D Secure şifresini girerek alışveriş yapmaktadır. Alışveriş esnasında cep telefonunuza gelen tek kullanımlık SMS ile alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Sistem Visa için "Verified By Visa", MasterCard için "SecureCode" güvenceleriyle karşınıza çıkacaktır.

Yinede güvenliğinizi arttırmak ve alışverişlerinizi daha güvenli yapabilmeniz için laptopyedekparca.com ödeme SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.

256 Bit Güvenlik ve Gizlilik
www.laptopyedekparca.com  web sayfamızda kredi kartı bilgilerinizin güvenliği RapidSSL tarafından 256 bit (RapidSSL SHA256) şifreleme kullanılarak SSL güvenlik sistemi ile sağlanmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifreleme yöntemidir ve uluslararası geçerliliği bulunmaktadır. Alışveriş esnasında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim kurulmakta ve kredi kartı bilgileri LAPTOPYEDEKPARCA.COM çalışanları da dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir.

RapidSSL; GeoTrust Inc. firmasının bir markasıdır.
GeoTrust; online kimlik ve güvenlik hizmetleri konusunda dünya lideri bir firmadır.
Detaylı bilgi için : www.rapidssl.com
Sahip olunan sertifika : RapidSSL RSA CA 2018


GÜVENLİ BİR BÖLGEDE ALIŞVERİŞ YAPTIĞINIZI NASIL ANLARSINIZ?

LAPTOPYEDEKPARCA.COM'da alışveriş sayfasına geldiğinizde internet tarayıcınızın adres satırındaki http://www.laptopyedekparca.com . . . . . yazısının "http" olan bölümü "https" olarak değişir.