Menu
Sepetim

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Kurulduğumuz günden bu yana, sadece ürün gamımızı genişletmeyi değil; ilkeli çalışma sistemimizi geliştirmeyi, daha iyi hizmet verebilmenin tüm ihtimallerini hesaplamayı ve "büyürken tılsımımızı asla kaybetmemeyi” hedefliyoruz.

Bünyemizde bulunan Dünya Markaları’nın, Ürün Satış, Parça Tedarik, Onarım ve Bakım işlerini, sağlıklı bir süreç çerçevesinde, müşterilerimizle iletişim halinde kalarak sürdürüyor; "Satış Sonrası Destek Ekibimiz” ile kargo sürecini yakından takip ederek, her adımın yolunda gittiğinden emin olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Tamamen "Müşteri talep, sorun ve memnuniyeti” üzerine kurulmuş BaburTech Teknoloji, bugün ülke çapında birçok nihai tüketici ve teknik servise hem direkt hem de dijital mecralarda hizmet vermektedir. 2018 yılından itibaren yoluna Baburtech Bilişim A.Ş olarak devam markamız, Türkiye’nin En Büyük Yedek Parça Deposu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Yaptığımız her satış, tedarik ettiğimiz her parça ve onardığımız her ürünün, tüm ekibimizle arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

BABURTECH BİLİŞİM A.Ş.